VÄHENDA BÜROOPINDADE VAKANTSUST

  • Säästa aega ja sõida vähem ruume näitama nn. "valedele" huvilistele
  • Teeme virtuaaltuuri Sinu seminariruumist või tervest kinnisvaraportfellist.

TESTI SEMINARIRUUMI VIRTUAALTUURI

MIKS TEHA BÜROOPINDADEST VIRTUAALTUUR?

  • Anna huvilistele bürooruumidest kiire ja täielik ülevaade. 3D tuur aitab eraldada terad sõkaldest juba enne, kui nad hoonet füüsiliselt külastama tulevad.

  • Tõsta oma kinnisvaramaaklerite töö efektiivsust, kuna jääb vähemaks esitlusi objektil nn. "valedele huvilistele", ning suuna oma tegevused tõsisemate huvilistega tegelemiseks.


  • Virtuaaltuur on täiendav müügimees Sinu meeskonnas - Sinu bürooruumid on alati ligipääsetavad ja avatud 24/7. Maanda huviliste kõhklusi, et tegelikkus ei vasta piltidele ja kirjeldustele.


  • Lisa 360 tuur kinnisvaraportaalidesse ning oma kodulehele. Vähenda ostuhuviliste kadu oma müügiprotsessis, tõsta päringu kvaliteeti ning pööra rohkem päringuid müükideks.

KLIENTIDE TAGASISIDE

3D tours is helping us draw in intrested and qualified buyers before they even visit the house. We have been able to increase the efficiency of our agents by not having as many live showings, and focusing our time on the more seriuos buyers"

seminariruumid

DAVID CAVENESS

Carpenter Realtors

Meil on 3 peosaali, 5 erinevat hoonet, saunamaja, kämpingud jne. Tavapiltidelt pole ühel hetkel enam aru saada, kus miski asi asub - seega otsustasime virtuaaltuuride kasuks.

kinnisvaraportfell

ANDREI KRASNOV

Mäeotsa Puhketalu

Even when everyone is local, 3D Matterport reduces the time it takes to understand a property - from multiple days and site visits to a couple of hours on a call. Frankly, in today’s environment, I don’t see how an advisor can have an effective conversation about real estate without 3D tours.”

bürooruumid

PATRICK McGARTH

Savills

Meie peosaalid on virtuaaltuuridega lihtsalt läbitavad - nii saavad huvlised enne rentimist hea ülevaate, et kas ruumid vastavad nende ootustele.

ärikinnisvara

ROMAN KLJUTŠIVSKI

Catering Spargel

INVESTEERID IGAKUISELT DIGIKAMPAANIATESSE?

Juhul kui investeerid raha igakuiselt Google reklaamikampaaniatesse, et genereerida rohkem päringuid, siis kinnisvaraportfelli turundusjuht saab aru, et eesmärk ei ole saada klikke, vaid pöörata võimalikult palju huvilisi maksavateks klientideks.

bürooruumid

Kasutajakogemuse lihtsustamine aitab parandada digikampaaniate tasuvust ning vähendada ostuhuviliste kadu oma müügiprotsessis.