MIDA TEISED

ARVAVAD?

virtuaaltuur matterport 3D

Inimesed, kes tulevad tehasesse saunamaja vaatama, langetavad väga suure tõenäosusega positiivse ostuotsuse.


3D tuuri eesmärk on anda see näidismaja reaalne kogemus kohe maandumislehel, ning meelitada rohkem inimesi kohale tulema.

virtuaalne ringkäik

MARIO RAJA

Rabasaunad.ee, tegevjuht

Palju meie kliendid tulevad Tallinnast ja võimalus ruumides enne "ära käia" on teinud nende jaoks otsustamise kergemaks.

3d tuur

INDREK MARIPUU

Loovusait Põlvamaal

Meil on 3 peosaali, 5 erinevat hoonet, saunamaja, kämpingud jne. Tavapiltidelt pole ühel hetkel enam aru saada, kus miski asi asub - seega otsustasime virtuaaltuuride kasuks.

360 tuur

ANDREI KRASNOV

Mäeotsa Puhketalu

Ma saan grupijuhtidele ja üritusekorraldajale müüa paremini ruume, mis annavad parema ettekujutuse ruumidest. Eriti on see hea, kui klient pole varem meil käinud ja ei oma majast ettekujutust.

3D tuur

ERLE MARTIN

Tuuletorn.ee

Lapsevanemad on kohale tulles tavaliselt üllatunud, et kui suur meie mängumaa on. Tavapildid ei andnud edasi ruumide tegelikku suurust.

kinnisvara turundus

STELLA

Jesca.ee mängumaa Tartus

Tellisime 3D tuurid, et tutvustada potensiaalsetele külastajatele hotellis pakutavaid teenuseid. Inimesed helistavad ja küsivad täpsustavaid küsimusi kui nad ei saa aru fotodelt, et mis toaga on tegemist ja mida see sisaldab.

kuidas müüa kinnisvara

KRISTIINA NIGUL

Kassari Puhkekeskus

Mu uued üürnikud on Hispaaniast! AirBnB fotode põhjal soovisid nad lepingut teha ja virtuaaltuur, mille ma hiljem saatsin, andis kindlust juurde.

kuidas müüa kinnisvara

AVE

AirBnB külaliskorter Tallinnas

Virtuaaltuur koos videotega on aidanud mul väga palju aega kokku hoida, kuna ma ei pea pidevalt ühtesid ja samu asju lahti seletama!

kinnisvara pildistamine

TIIT SILD

Tube majamudelid, arhitekt

Meie peosaalid on virtuaaltuuridega lihtsalt läbitavad - nii saavad huvilised enne rentimist hea ülevaate, et kas ruumid vastavad nende ootustele.

virtuaaltuur

ROMAN KLJUTŠIVSKI

Catering Spargel

3D mudel teeb meie Suuremõisa lossi kahtlemata veel atraktiivsemaks ja loodetavasti meelitab kohale seiklushuvilisi.


Kui endistel elukorrustel on näha kaunid tapeedimustrid, lambriid ja tammeparkett ning pööningust võib-olla ei oodatagi midagi põnevat, siis virtuaaltuur tekitab kahtlemata huvi asja oma silmaga uurida.

kinnisvara pildistamine

KADI MUSTASAAR

MTÜ Suuremõisa Loss

Virtuaaltuurid lihtsustavad meie suhtlust konverentsiklientidega, kes saavad pakutavate ruumide lahenduste ja võimalustega tutvuda viisil, mis ei eelda kohalesõitu, pikki telefonivestlusi, suurel hulgal

meilide vahetamist või piltide saatmist.

müügimaterjalid

HELI-ANNELI HIIEKO

Järvemuuseum

Lasteaiakohta valides on vanema jaoks väga oluline, milline on keskkond, kus tema laps hakkab veetma suurema osa oma päevast.


Üllatusena oleme märganud, et lasteaia virtuaaltuuril on positiivne mõju uute töötajate leidmisele. Töövestlusel on ilmnenud, et virtuaaltuurist saadud emotsioon oli üheks kandideerimist soodustavaks teguriks.

müügimaterjalid

KADI KUTSAR

Ristikheina lasteaed Tartus