VEENA KÜLASTAJAID KOHALE TULEMA!

  • Digitaliseerimine toob muuseumidesse rohkem külastajaid
  • Kasvata piletite müügitulu

TESTI PÖÖNINGU VIRTUAALTUURI

MIKS TEHA MUUSEUMIST VIRTUAALTUUR?


  • Üks peamisi põhjusi, miks paljud muuseumid, näitused jms. on virtuaaltuuri tegemise vastu, sest arvatakse, et vastasel juhul muuseumist tehtud virtuaaltuur rahuldaks koheselt inimeste uudishimu ja nad ei tulekski enam muuseumi või näitust enam üldse külastama. Paljud muuseumid on hoopis leidnud, et digitaliseerimine suurendab muuseumi kodulehe külastatavust ja toob muuseumidesse endisse rohkem külastajaid.
  • Muuseumi digitaliseerimise eesmärgiks ei ole konkureerida füüsilise muuseumiga, vaid hoopis täiendada ja pakkuda personaalsemat kasutajakogemust.
  • Külastajad saavad sirvida ajaloolisi objekte nendele sobivas tempos. Lisaks on neil juurdepääs palju rohkemale teabele.
  • Meistriteoste ja vähemtuntud kunstiteoste tutvustamine muuseumide virtuaaltuurides koos täiendava konteksti ning ajalooga äratavad inimestes uudishimu ja inspireerinud neid isiklikult külastama.
muuseumi digitaliseerimine

KLIENTIDE TAGASISIDE

muuseumi virtuaaltuur

3D-mudel teeb meie Suuremõisa lossi kahtlemata veel atraktiivsemaks ja loodetavasti meelitab kohale seiklushuvilisi. Kui endistel elukorrustel on näha kaunid tapeedimustrid, lambriid ja tammeparkett ning pööningust võib-olla ei oodatagi midagi põnevat, siis virtuaaltuur tekitab kahtlemata huvi asja oma silmaga uurida.

Kadi Mustasaar

KADI MUSTASAAR

MTÜ Suuremõisa loss